Leden

Pamatujete na slavný předvolební graf z roku 2017? Andrej Babiš v něm srovnal všechny ministry financí z hlediska růstu státního dluhu. Společně s kolegou Martinem Dlouhým jsme ho trochu aktualizovali, aby pamatoval i na současnou šéfku financí Alenu Schillerovou. Při srovnání s minulou krizí, kterou musel řešit Miroslav Kalousek, je to celkem na páva. Ukázaná platí. Gratulujeme!Prosím, uklízejte ty bobky!
Praha 3 každoročně investuje do úklidu desítky mil. korun. Vybrané poplatky za pejsky takový úklid zdaleka nemají šanci pokrýt.
Mimochodem, od strážníků městské policie můžete za znečištění veřejného prostranství dostat pokutu až 10 000 Kč.
 


Hlásím, že odběrové centrum na testování Covid-19, které jsme na podzim zřídili vedle naší radnice, dodnes poskytlo testy 10 000 lidem. Nebyla to zbytečná práce :)


Včera, dnes a zítra...
O tom kde to je, netřeba diskutovat. Ale kdo pozná, k čemu slouží zařízení na první fotce?


Koncem devadesátek jsme začali s kamarády podnikat. Tehdy jsem ještě studoval průmyslovku. Připojovali jsme firmy na internet, školili je a dělali jim první webovky.
Celkem dobře si pamatuji, jak jsem pevně věřil tomu, že díky internetu se nic neututlá a každý si rychle ověří, co je pravda a co lež. Absurdní, což?Praha 3 je připravena bezodkladně spustit očkovací centrum v Nemocnici Sv. Kříže na Žižkově a to včetně mobilního očkovacího týmu. Půjde zde očkovat až 400 lidí každý den. Žádáme pouze o vakcíny.Po devíti letech, kdy mám účet na Twitteru, jsem ho teď o víkendu začal konečně používat. Pokud byste chtěli sledovat starostu Prahy 3, jste zváni.
www.twitter.com/ptacekjirka
 Milí sousedé, celostátní registrační systém aktuálně nepřiděluje termíny pro očkování a máme řadu hlášení, že na celostátní registrační linku 1221 se nelze dovolat.


Ve spolupráci s Fakultní nemocnicí Vinohrady jsme pro Vás vyjednali možnost očkování v příštím týdnu bez registrace ve zmíněném celostátním registračním systému.
Občané Prahy 3 se k tomuto očkování mohou zdarma objednat na konkrétní termín prostřednictvím bezplatné zelené linky Prahy 3 (800 163 163).


Linka je k dispozici dnes do 18:00 a v pondělí od 8:00.
Nabídka se pochopitelně týká seniorů nad 80 let.
Pokud patříte do této skupiny či někoho takového máte ve svém sousedství, prosím odkažte jej na uvedené telefonní číslo. Pokusíme se maximálně vyjít vstříc.
 


Zobrazit vše