24. 5. 2022

Sousedé, na podzim budou komunální volby. Vzejde z nich nové vedení Prahy 3. Volební kampaně se pomalu rozbíhají, ale největší šrumec bude po prázdninách v září. To budete mít politiků přinejmenším "plné schránky".
Tak jsem si říkal, že Vám představím náš leták už teď. Jsou to dvě strany A4. Odkaz najdete na konci. Když si ho přečtete takhle online, můžete ho pak na ulici s čistým svědomím odmítnout, že jste ho už četli :-).

Naším lídrem je Michal Vronský. Michala znám přinejmenším patnáct let. Jeho dvě děti jsou sedmou generací rodiny, která v naší čtvrti žije. Na radnici patří k mým nejbližším kolegům, byl u většiny klíčových jednání a může se přihlásit ke všemu, co se nám tady povedlo. Bude dobrým starostou.

Na druhém místě je Pavel Dobeš. Pavel je přísný správce radniční kasy a místostarosta přes územní rozvoj. Když píši přísný, myslím tím, že byl přísný i na mě :-). Díky němu radnice přestala utrácet za blbosti a přestala žít z rozprodaného obecního majetku jako v minulosti. Právě díky tomu jsme letos dokázali rozjet tolik oprav náměstí, paneláků či škol.

A já kandiduji z třetího místa. Rád bych, abychom společně dotáhli všechny plány, do kterých jsme se pustili. Za uplynulé roky jsme hodně investovali do přípravy nových projektů, získali jsme celou řadu stavebních povolení a zajistili jsme pro ně potřebné finance. Byl bych nerad, kdyby tyhle projekty skončily někde v šuplíku.

Další podrobnosti a kandidáty najdete ve zmíněném letáku - https://topstanpraha3.cz/img/topstanpraha3_letak-digital.pdf

Držte nám palce. Díky.


Zpět na všechny aktuality