27. 2. 2020


+3 dalších

Všimli jste si, že probíhá revitalizace parku U Kněžské louky? Celá plocha se kompletně obnoví, vznikne zde malé hřiště, dosadí se stromy a kompletně se opraví přilehlý chodník. Většinu investice se navíc podařilo pokrýt z dotace. Dnes jsme zde měli kontrolní den.

 

Cestou do kanceláře jsem se stavil v Lidlu na Koněvce. Během včerejška mě kontaktovalo několik vyplašených lidí. Především mezi seniory se šíří poplašné zprávy, že v obchodech se už nedá koupit ani vajíčko. Hodně z nich tohle nese opravdu špatně. Ostatně i u seriózních novin mi některé titulky nejdou na rozum. A hoaxy, které si někteří navzájem posílají mailem, jsou o level dále.

 

Vůbec nechci zlehčovat situaci. Ostatně mít doma pár těstovin a pytlík rýže navíc, na tom není nic špatného. Sám si doma držím i malou rezervu léků na astma, se kterým se od dětství potýkám. Ale panika to fakt nevyřeší. V Lidlu se nic zvláštního nedělo, regály jsou plné. Pokud máte ve svém okolí někoho osamoceného, zkuste s ním raději prohodit pár slov.

 

Dneska jsem si tam koupil ananas  :-)


Konec hlášení.


Zpět na všechny aktuality