2. 4. 2020


DUBNOVÉ RADNIČNÍ NOVINY JSOU NA SVĚTĚ.
ČESKÁ POŠTA JE NEMŮŽE ROZNÉST, PROTO JE DOSTANETE POZDĚJI.

 

Česká pošta je tradičním distributorem Radničních novin. I přes všechny výtky ke kvalitě roznášky k tomu měla největší předpoklady. Jenže minulý týden nám pošta oznámila, že dubnové číslo neroznese - nesmí. Na základě rozhodnutí vlády nebudou až do odvolání roznášet radniční tiskoviny a ani nic jiného, pokud se to netýká výlučně ochrany zdraví a nouzového stavu.

 

U těch novin je to velká škoda, protože právě dubnové číslo by mělo zprostředkovat další informace všem offline čtenářům. O bezpečnostních opatřeních a službách radnice v časech nouzového stavu zde najdete několik stránek.

 

Objednali jsme roznášku u alternativního dodavatele. Noviny do poštovních schránek nakonec dostanete, ale stane se tak se zpožděním několika dní. Pokud byste je chtěli hned, stavte se pro ně na radnici a nebo v informačním centru na Jiřáku. Případně je rovnou vezměte i pro babičky a dědečky ve vašem domě. Pochopitelně jsou i na webu Prahy 3.

 

Koncem týdne bychom také rádi zveřejnili novinku – audio verzi Radničních novin. Opět je to věc, kterou jsme připravovali až na léto. Ale nouzový stav i snaha zpřístupnit noviny slabozrakým a nevidomým nás motivovala k urychlení. Kdo nechce či nemůže číst, může poslouchat :-)


Zpět na všechny aktuality