8. 12. 2020


Slíbil jsem, že dám vědět, až začneme vyprodávat skladové knížky o Praze 3. Tak je to tady.
Můžete se stavit v Infocentru na Jiřáku. Kolegové to pojmenovali "balíček patriota" a jde se o deset publikací s tematikou Prahy 3 za 99 Kč. Máme i verzi v angličtině.
Kromě toho jsou v IC k dispozici další knížky, kterých jsme neměli tolik, abychom je mohli do balíčku zahrnout, ale všiml jsem si, že jste se po nich ptali. Například Žižkovské strašidelno, nebo Praha 3 od Karla Cudlína. Je tam toho hodně.
SET ČJ:
Dita Dvořáková – Rudo Prekop: VŠEOBECNÝ PENZIJNÍ ÚSTAV / DŮM ODBOROVÝCH SVAZŮ (2014), Dana Schlaichertová – Rudo Prekop: KOSTEL NEJSVĚTĚJŠÍHO SRDCE PÁNĚ (2012), Kateřina Bečková – Ivan Vavřík – Rudo Prekop: ŽIŽKOVSKÉ PAVLAČE (2015), Jan Vlk – Ivan Vavřík – Rudolf Prekop: ŽIŽKOVSKÁ RADNICE (2016), Jan Vlk – Ivan Vavřík – Rudolf Prekop: CÍRKEVNÍ PAMÁTKY V PRAZE 3 / KATOLICKÉ KOSTELY A KAPLE (2017), Tereza Vlková – Ivan Vavřík – Rudolf Prekop: CÍRKEVNÍ PAMÁTKY V PRAZE 3 / NEKATOLICKÉ KOSTELY, KAPLE A MODLITEBNY (2018), Dita Dvořáková – Rudo Prekop: NÁKLADOVÉ NÁDRAŽÍ ŽIŽKOV (2013), Jaroslav Čvančara – Ing. Vlastislav Janík: HEYDRICHIÁDA V ULICÍCH PRAHY 3 (2017), POZDRAV ZE ŽIŽKOVA (soubor pohlednic), VÍTEJTE NA ŽIŽKOVĚ (soubor pohlednic)
SET AJ:
Dana Schlaichertová – Rudo Prekop: CHURCH OF THE SACRED HEART (2011), Jan Vlk – Ivan Vavřík – Rudolf Prekop: THE ŽIŽKOV TOWN HALL (2016), Dita Dvořáková – Rudo Prekop: GENERAL PENSION INSTITUTE / HOUSE OF TRADE UNIONS (2014), Kateřina Bečková – Ivan Vavřík – Rudo Prekop: THE COURTYARD GALLERIES OF ŽIŽKOV (2015)
 


Zpět na všechny aktuality