6. 10. 2021

Pamatujete, jaká byla před čtyřmi lety poptávka po sjednocení rozdrobené opozice? Způsob přepočtu procent na mandáty totiž tyhle strany řádně vytrestal a Babišovi umožnil čtyři roky vládnout za podpory komunistů.

Když jsem teď rozdával volební noviny, několikrát jsem slyšel, jaká je to těžká volba, protože lidem na těch dvou koalicích vadí ten či onen. My Češi jsme vůbec přeborníci v hledání důvodů proč nevolit. Ale přeci se nechceme další čtyři roky dívat na to, jak si tady bývalý agent STB dělí moc s komunisty a extremisty. Ne?

Tedy prosím, na tyhle volby se nevybodněte. Vyberte si jednu z koaličních kandidátek. Vznikly kvůli tomu, co se tady odehrálo v roce 2017. Sám se hlásím k volbě SPOLU. Jsem hrdým členem TOP 09 a programově je mi SPOLU nejblíže. Tohle jsou kandidáti z Prahy 3.

Martin Dlouhý (TOP 09), Robert Pecka (TOP 09), Adéla Chamrádová (KDU-ČSL) a Tomáš Kalivoda (ODS).

PS: Měl si tam k nám ještě stoupnout Petr Pelc (TOP 09). Ten už sice na Žižkově nebydlí, ale shodou okolností přímo v našem domě prožil většinu života. Zastal místo fotografa a pořídil nám tuhle fotku na Křížku. Díky Petře :-)


Zpět na všechny aktuality